Henry Moore (1898-1986) Woman seated in the underground, vintage offset litho (netjes ingelijst)
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 64 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 55
1 bieding