Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Portrait Session" 1991 - Oplage van 10 - gesigneerd - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Zie foto's. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zandvoort, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.