Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1901 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 68 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
De aquarel bevindt zich in verrassend goed staat: De kleuren zijn nog intens en er heeft zich geen foxing of papierverkleurng aan de randen voorgedaan. Lijst kan ook zo aan de muur. Misschien met een viltstift wat bijtippen hier en daar. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.