Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 72.5 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/10 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
rechtsonder in de hoek loopt een vouw. In de ondermarge een vlek, zie foto's | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.