14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 exemplaren |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.