Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
Bram Bogart - Colored landscape
Anneke Peereboom - Zonder titel
Peter de Ru - Introvert Portret
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Willemstad, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.