Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Religieus |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 67 x 51 cm (h x b) |
Incl. lijst | 80 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Ondanks het monogram kan ik hier niet 100% garanderen dat het een origineel werk van Timmermans is. Het is in ieder geval gebaseerd op een originele compositie van de beroemde kunstenaar en zal uit dezelfde tijd stammen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.