Een prachtig werk van Gerard van der Laan, 1844 Heerenveen - 1915 Den Haag.
Periode is eind 1800 / begin 1900.
Er zit een mooie lijst omheen en kan zo aan de muur.
Gerard van der laan is in Friesland geboren, Hij schilderde en aquarelleerde vooral veel strand- en zeegezichten. Toen hij in Den Haag is gaan wonen vond hij daar inspiratie in Scheveningen. Hij woonde en werkte daar vanaf 1880. Hij was lid van Pulchri Studio en nam deel aan tentoonstellingen in Groningen, Amsterdam, Den Haag en Rotterdam.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Borne, Overijssel ( vlakbij Hengelo). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim. Het werk kan ook worden verstuurd via Postnl.