John Martineau - “Harmony in Space” 1979 - editie 30 - handgesigneerd - genummerd
Milton Greene - Marilyn Monroe "The Black Sitting" - ondertekend
Marius Janssen - Rotterdam Delftsche vaart en Delftsche Poort
Type kunstwerk | Design |
Jaartal | 2000 |
Afmetingen | 27 x 47 x 33 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Landsmeer, Nederland |