Freddy Flores Knistoff - No Title 2001
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
De randen van het blad wat vlekkerig en beschadigd maar ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.