Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Design |
Jaartal | 1924 |
Afmetingen | 20 x 25 x 12 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1300 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
kannen zijn heel en scharnieren prima , een kan heeft een kras zie laatste foto, verder nog wat vlekjes en krasjes | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geldrop, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.