Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Portrait Session" 1991 - Oplage van 10 - gesigneerd - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 85 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter