Karel Langer - Vrouwen aan het water
Nico Bruijnesteijn - Stilleven
Freddy Flores Knistoff - No Title 2001
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.