Romain Malfliet - belfort markt Brugge
IGI - gecertificeerde diamant 0.58 ct E - VVS1
IGI - gecertificeerde diamant 0.62 ct G - VVS2
IGI - gecertificeerde diamant 1.56 ct M - SI2
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Portfolio |
Stijl | Surrealistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 44.5 x 31.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 60/100 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Aantal bladen hebben vouwtjes, kreuken of oneffenheden. De afbeeldingen zijn elk in zeer goede staat. Cassette heeft lichte sporen van gebruik. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.