Mordechai Gumpel (1912-2009) Fisherman, ca. 1972 - druk 1/25 limited edition.
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 65 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100