John Lie a Fo (1945) 1993 - Enfant soleil - Mooie lijst - Bedrijfscollectie Deloitte
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 55 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 199
1 bieding