Paul du Toit (1965-2014) Acrylverf op doek: "Moving point" - 2000 + catalogus waarin werk staat
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 72 x 63.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 599