Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Sport |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 33 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 641/1750 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter