Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Portrait Session" 1991 - Oplage van 10 - gesigneerd - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 15 x 10 cm (h x b) |
Passe-partout | 30 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.