De Coolsingel afgebeeld met aquarel en siberisch krijt. De straat waar het stadhuis gevestigd is, hier rechts te zien in het kunstwerk. De straat ook waar menig voetbalfeest wordt en is gevierd. De straat is tevens de belangrijkste verkeersslagader in Rotterdam.In de achtergrond zie je nog een aantal gebouwen ontworpen door de architect Maaskant. Rotterdam, mijn geboortestad, is al jaren een grote bron van inspiratie en veelvuldig terug te vinden in mijn artistieke creaties in gemengde technieken op papier alsook in olieverf op linnen.
Nieuwstaat
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80