Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST
Ronald Boonacker - Via Flaminia, Italiê, INGELIJST
Ronald Boonacker - Tulpenvelden, Holland INGELIJST
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Gouache |
Drager | Karton |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 23 cm (h x b) |
Incl. lijst | 45 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Dit schilderij verkeert in een goede conditie met ouderdomssporen. Er ontbreekt een stukje van het glas. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Veldhoven, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.