Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 27 x 18.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haarlem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.