Karel Langer - Vrouwen aan het water
Nico Bruijnesteijn - Stilleven
Freddy Flores Knistoff - No Title 2001
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Acryl |
Drager | Paneel |
Stijl | Minimalistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 84 cm (h x b) |
Incl. lijst | 68 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Schadevrij | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diepenheim, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.