Freddy Flores Knistoff - No Title 2001
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2009 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
De galerijprijzen van Lamboray's werken van deze omvang (60 x 70 cm) worden verkocht tussen 2.000 EUR en 5.000 EUR. Werken van Lamboray worden zelden doorverkocht. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-pieters-leeuw, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.