Karel Langer - Vrouwen aan het water
Nico Bruijnesteijn - Stilleven
Freddy Flores Knistoff - No Title 2001
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24.5 x 32.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 26/40 |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
zeer goede gebruikte staat. Lichte onregelmatigheid in het (handgeschepte) papier links, dit zal zo horen (laatste foto). | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter