Herb Ritts - "FRED, BANDEN, HOLLYWOOD" 1984
Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 7 x 15 cm (h x b) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Klein scheurtje (zie beschrijving) | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.