Arnold van Griensven - portfolio chips en garnalen: 7 etsen - 1990
Frits van Eeden - Waterlelies met koikarpers
Johan Gerhard Siemer - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 60 x 45 cm (h x b) |
Passe-partout | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 21 |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Blad is verkleurd aan achterkant. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter