Gerrit de Jong (1905-1978) Stilleven boek en schelp
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 42 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 1.000