Hendrik Smit (1959) Untiteld 28 december 2007
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 45