Dalture2023
  5. Dalture2023

Dalture2023

Lid sinds 2023 / Heiloo, Nederland

3 aangeboden items / 14 verkochte items

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gezicht op de boerderij kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Gezicht op de boerderij
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31.5 x 37.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 10
Kees Visser - Hersenspinsels kopen? Bied vanaf 15!
Kees Visser (1948) Nederlands Hersenspinsels
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen11.5 x 6.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 15
Piet van der Hem - Volendams meisje in klederdracht kopen? Bied vanaf 50!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Volendams meisje in klederdracht
Afmetingen61 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50