Lou Schwirtz (1928) zeldzaam geometrisch object met gat
Bied mee
Techniek | Klei |
Afmetingen | 11 x 11 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 125
Lid sinds 2016 / Doorn, Nederland
11 aangeboden items / 128 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 27 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Klei |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 19 x 13 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 16 x 13 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 4 x 23 x 23 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 38 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 21 x 7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 26 x 18 cm (h x b) |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 24 x 24 x 2 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 26 x 17 cm (h x b) |
Afmetingen | 4 x 16 x 20 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |