Kkw
  5. Kkw

Kkw

Lid sinds 2012 / Amstelveen, Nederland

19 aangeboden items / 654 verkochte items

Sjoerd Bakker - Zeegezicht, ets gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Zeegezicht, ets gesigneerd en ingelijst
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Faiencerie de Gien - 5 dessert borden Les Gastronomiques de la Santé kopen? Bied vanaf 35!
Faiencerie de Gien (1821) Frans 5 dessert borden Les Gastronomiques de la Santé
Afmetingen16 x 16 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 35
Krosno Glass S.A. - 12 stuks Shot glaasjes, in originele verpakking (2 maal6) kopen? Bied vanaf 20!
Krosno Glass S.A. (1923) Pools 12 stuks Shot glaasjes, in originele verpakking (2 maal6)
Afmetingen6.5 x 3.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 20
Maarten Beks - Letters from Urias , zeefdruk handgesigneerd oplage 51/100 kopen? Bied vanaf 20!
Maarten Beks (1929-2001) Nederlands Letters from Urias , zeefdruk handgesigneerd oplage 51/100
Afmetingen47 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Kosta Boda - Fruitschaal en kristal fruitschaal skandinavisch kopen? Bied vanaf 50!
Kosta Boda (1742) Zweeds Fruitschaal en kristal fruitschaal skandinavisch
Afmetingen35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Antonio Segui - Zonder titel, ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns Zonder titel, ingelijst
Afmetingen30.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Rinke Nijburg - Ets en aquarel, Het besneeuwde Huis, gesigneerd, oplage 6/15 kopen? Bied vanaf 45!
Rinke Nijburg (1964) Nederlands Ets en aquarel, Het besneeuwde Huis, gesigneerd, oplage 6/15
TechniekEts
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 Art Deco oranje glazen/vazen kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd 3 Art Deco oranje glazen/vazen
Afmetingen23 x 7 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 10
Deborah Azzopardi - Vintage Pop Art, titel Sshh, kopen? Bied vanaf 50!
Deborah Azzopardi (1958) Engels Vintage Pop Art, titel Sshh,
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
€ 50
Jochum Bakker - Grote offsetlitho, zonder titel, in druk gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Jochum Bakker (1948) Nederlands Grote offsetlitho, zonder titel, in druk gesigneerd
TechniekOffset
Afmetingen97 x 68 cm (h x b)
€ 20
Niet of onleesbaar gesigneerd - Schilderij van hondje op board, in baklijst kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Schilderij van hondje op board, in baklijst
TechniekAcryl
Afmetingen44 x 34 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Arzberg - 2 vazen , Art deco ,Werner Bünck, Corso Cnospa, gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Arzberg (1887) Duits 2 vazen , Art deco ,Werner Bünck, Corso Cnospa, gesigneerd
Afmetingen10 x 8 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 35
Theo Kuijpers - Litho, Chartres, gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho, Chartres, gesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen65 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Eliza Kopec - Zeefdruk ,Fleurs du Paradis, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Eliza Kopec (1960) Nederlands Zeefdruk ,Fleurs du Paradis, gesigneerd en ingelijst
Afmetingen42 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Rob van der Vijgh - en Els Wiegel, To help you grow, hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Rob van der Vijgh (1951) Nederlands en Els Wiegel, To help you grow, hand gesigneerd
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen59.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Plateelbakkerij Schoonhoven - Jacques Tange 6 keramiek eierdopjes gesigneerd in verpakking kopen? Bied vanaf 30!
Plateelbakkerij Schoonhoven (1920) Nederlands Jacques Tange 6 keramiek eierdopjes gesigneerd in verpakking
Afmetingen6 x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Nanny Still - 2 design vazen Saturnus voor Riihimänen Lasi Finland kopen? Bied vanaf 40!
Nanny Still (1926-2009) Fins 2 design vazen Saturnus voor Riihimänen Lasi Finland
Afmetingen17 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 40
Gerard Swaenepoel - Glas gravure met 18 karaats goudomranding, Voorschoten kopen? Bied vanaf 20!
Gerard Swaenepoel Nederlands Glas gravure met 18 karaats goudomranding, Voorschoten
Afmetingen43 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGlas
IngelijstIngelijst
€ 20