Sjoerd Bakker (1943-2022) Zeegezicht, ets gesigneerd en ingelijst
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 41.5 x 31.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 55
1 bieding