SonorArtBV
  5. SonorArtBV

SonorArtBV

Lid sinds 2023 / Huissen, Nederland

4 aangeboden items / 12 verkochte items

Julius Theodor Unger - Boerderij aan het Water kopen? Bied vanaf 100!
Julius Theodor Unger (1890-1968) Nederlands Boerderij aan het Water
Afmetingen42 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Alfred Duriau - Gille De Chin kopen? Bied vanaf 100!
Alfred Duriau (1877-1958) Belgisch Gille De Chin
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Rudolf Heinrich Füssli - Der Rapperschwylers Anschlag auf der Schweizers Flotz oder Sargenaus. A. 1445 kopen? Bied vanaf 100!
Rudolf Heinrich Füssli (1709-1793) Zwitsers Der Rapperschwylers Anschlag auf der Schweizers Flotz oder Sargenaus. A. 1445
TechniekGravure
Afmetingen26 x 31 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Jack Cox - Stillleven kopen? Bied vanaf 50!
Jack Cox (1914-2007) Engels Stillleven
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50