Lid sinds 2022 / Purmerend , Nederland
6 aangeboden items / 18 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 35 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 67 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 63 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 64 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 32 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 70 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |