Hans Klaui (1945) Prachtige zeefdruk handgesigneerd en genummerd - Titel FESTO 2000
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 46 x 35.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 25