Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Ronald Boonacker - Bonaire, ENCADRÉ
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
ADRI M WOUDSTRA
KATWIJK
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 40 X 50 CM
gesigneerd onder - ziefoto
IN EEN NIEUWE LIJST IN DE MAAT 47 X 57 CM
ZEER GOEDE STAAT
Kleine meesters hebben grote toekomst
Expédition | |
Heure de début | 23-3-2015 à 19:13 |
Heure de fin | 5-4-2015 à 20:13 |