Jan Peter van Opheusden (1941) Landschap
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 86 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50