Opgericht in 1916 - opgeheven in 1906
De Anderen werd opgericht met als doel de artistieke en maatschappelijke belangen te behartigen van ‘de meest moderne kunstenaars’. Ze wilden permanente tentoonstellingen in het binnen- en buitenland organiseren. Ondanks de goede voornemens heeft de vereniging slechts één tentoonstellingen weten te organiseren. Theo van Doesburg schilderde speciaal voor deze tentoonstelling zijn Mouvement héroïque.
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 63 x 69 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |