Jopie Huisman (1922-2000) Werkkleding in de schuur
Bied mee
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 72.5 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 57
1 bieding