5. Haagse Kunstkring

Haagse Kunstkring

Opgericht in 1891

Haagse Kunstkring

De Haagse Kunstkring (Voorheen Haagsche Kunstkring) is een vereniging van kunstenaars en kunstliefhebbers. Van oudsher is zij een broedplaats en een podium voor vernieuwing en experiment, een productiehuis dat stimuleert, organiseert en ruimte biedt. De doelstelling bij oprichting was dan ook aansluiting te bevorderen tussen schilders en de beoefenaars van 'fraaie letteren, toonkunst en kunstnijverheid'. Het werk van kunstenaars die lid willen worden van de Haagsche Kunstkring wordt getoetst op kwaliteit en professionaliteit. Kunstvormen zijn vrij en gaan regelmatig over de grenzen van de ‘eigen’ discipline heen. Vele leden van de Nieuwe Haagse School zijn aangesloten bij de Haagsche Kunstkring.

Ad van Riel - Snake kopen? Bied vanaf 75!
Ad van Riel (1959) Nederlands Snake
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Ad van Riel - Thirteen Columns kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel (1959) Nederlands Thirteen Columns
Afmetingen47 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 200
Auke de Vries - Gesigneerde hardcover, met opdracht kopen? Bied vanaf 40!
Auke de Vries (1937) Nederlands Gesigneerde hardcover, met opdracht
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 16 cm (h x b)
€ 40
Sierk Schroder - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 150!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands vrouwenportret
TechniekLitho
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 55!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Kees van Bohemen - Litho - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho - 1976
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Kees Andrea - De vier Heemskinderen - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De vier Heemskinderen - Litho
TechniekLitho
Afmetingen45 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Ben Viegers - Boerin bij de boerderij kopen? Bied vanaf 995!
Ben Viegers (1886-1947) Nederlands Boerin bij de boerderij
Afmetingen50 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
TechniekLitho
Afmetingen100 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Aat Verhoog - Pak me dan blindeman kopen? Bied vanaf 40!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Pak me dan blindeman
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Marius Bauer - Ruiters op een heuvel kopen? Bied vanaf 200!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ruiters op een heuvel
TechniekEts
Afmetingen34 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 55!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen
TechniekEts
Afmetingen14.5 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Ad van Riel - Fifteen Columns kopen? Bied vanaf 185!
Ad van Riel (1959) Nederlands Fifteen Columns
Afmetingen37 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 185
Sierk Schroder - Naakt met handdoek kopen? Bied vanaf 525!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Naakt met handdoek
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen67 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 525
Sierk Schroder - Staand vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 375!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Staand vrouwelijk naakt
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen80 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Kees Andrea - Toreador met stier kopen? Bied vanaf 750!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Toreador met stier
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 750
Meindert Zaalberg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Meindert Zaalberg (1907-1989) Nederlands Zonder titel
Afmetingen6 x 32 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100
Sierk Schroder - geen titel kopen? Bied vanaf 300!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands geen titel
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Sierk Schroder - zonder titel kopen? Bied vanaf 300!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands zonder titel
TechniekHoutskool
Afmetingen87 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Johan D. Scherft - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 40!
Johan D. Scherft (1891-1969) Nederlands Boerenhoeve
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen29.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Willem van Leusden - Wasgoed op het erf - Ets kopen? Bied vanaf 44!
TechniekEts
Afmetingen25 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 44
Sierk Schroder - Ballet – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Ballet – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen62 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Marijke Verhoef - Veld 12 - Handgesigneerd / inglijst met passepartout. kopen? Bied vanaf 30!
Marijke Verhoef (1946) Nederlands Veld 12 - Handgesigneerd / inglijst met passepartout.
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Auke de Vries - Auke de Vries, 'Gevelbeeld oude Stadhuis', ets, '67, vroeg werk kopen? Bied vanaf 25!
Auke de Vries (1937) Nederlands Auke de Vries, 'Gevelbeeld oude Stadhuis', ets, '67, vroeg werk
TechniekEts
Afmetingen50 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Marijke Verhoef - Veld 12 - Handgesigneerd / inglijst met passepartout. kopen? Bied vanaf 35!
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Sees Vlag - 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Schoonhoven - Abstracte compositie, zeefdruk (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 725!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Abstracte compositie, zeefdruk (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen93 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 725
Willem Hussem - Compositie met cirkels kopen? Bied vanaf 175!
Willem Hussem (1900-1974) Nederlands Compositie met cirkels
TechniekLitho
Afmetingen88 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Wim Sinemus - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 450!
Wim Sinemus (1903-1987) Nederlands Abstracte voorstelling
TechniekGouache
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Kees Andrea - Stilleven met fruit en bloemen "France" kopen? Bied vanaf 150!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Stilleven met fruit en bloemen "France"
TechniekAquarel
Afmetingen71.5 x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Henri van Daalhoff - Portret van een vrouw met sigaret kopen? Bied vanaf 180!
Henri van Daalhoff (1867-1953) Nederlands Portret van een vrouw met sigaret
Afmetingen30 x 36 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 180
Auke de Vries - zonder titel [serie 3 tekeningen] kopen? Bied vanaf 450!
Auke de Vries (1937) Nederlands zonder titel [serie 3 tekeningen]
TechniekPotlood
Afmetingen104 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Jan Goeting - z.t. | muziekles kopen? Bied vanaf 50!
Jan Goeting (1918-1984) Nederlands z.t. | muziekles
Afmetingen26 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht) kopen? Bied vanaf 70!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Moutstraat (Utrecht)
TechniekLitho
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 50!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Koppermaandagprent 1988 - litho
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Anna Borst Pauwels - kinderportret kopen? Bied vanaf 10!
Anna Borst Pauwels (1913-1999) Nederlands kinderportret
Afmetingen25 x 22.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands potlood tekening: "Gezicht op Den Haag" - 2013
TechniekPotlood
Afmetingen49.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Loek Bos - Barmhartigheid kopen? Bied vanaf 375!
Loek Bos (1946) Nederlands Barmhartigheid
TechniekBrons
Afmetingen27 x 12.5 x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375