Siep van den Berg (1913-1998) No80 Bruin, 1979
Bied mee
Techniek | Collage |
Afmetingen | 24 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150