Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 43 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 31.5 x 30.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 52.5 x 52.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |