C.L. Dake (1857-1918) strandgezicht Scheveningen - naar H.W. Mesdag
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 42 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 59