Herman Berserik (1921-2002) Olielamp toren helicopter
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 62.5 x 66.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 69
1 bieding