Henri C. Mac-Lean (1898-1972) Oorlogskinderen te Rotterdam
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 100 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 499