Vera van Heusden (1959) Zonder titel
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 105 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 25
De Amsterdamse kunstenaarsvereniging Stuwing hield jaarlijkse overzichtsexposities met werk van leden en profileerde zich met exposities op bijzondere plaatsen en rondreizende thema-exposities.
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 100.5 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 104 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 68.5 x 59.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 52 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 125 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24.5 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 54 x 86 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 18.5 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 51 x 38 x 2 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 105 x 139.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 52 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 40 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |