5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

Corneille - '64 - '88 kopen? Bied vanaf 445!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch '64 - '88
Afmetingen85 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 445
Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 74!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme, chat et masque.
TechniekOffset
Afmetingen1270 x 810 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 74
Corneille - Slang, kat en mens kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Slang, kat en mens
Afmetingen50 x 43 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Han Mes - De Omhelzing kopen? Bied vanaf 250!
Han Mes (1936) Nederlands De Omhelzing
Afmetingen180 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Ger Lataster - Nummer 6 kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 6
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Ger Lataster - Nummer 7 kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 7
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Sierhuis - Echtpaar kopen? Bied vanaf 700!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Echtpaar
TechniekAcryl
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Peter Vos - Gevoelens kopen? Bied vanaf 25!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Gevoelens
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Corneille - Femme et Poisson kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme et Poisson
TechniekLitho
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Corneille - Aida: Hommage a Verdi kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Aida: Hommage a Verdi
TechniekLitho
Afmetingen84 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jan Sierhuis - Helpende hand kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Helpende hand
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Friso ten Holt - Ruiters langs het strand kopen? Bied vanaf 59!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ruiters langs het strand
TechniekLitho
Afmetingen61 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 59
Peter Vos - Ascalaphus kopen? Bied vanaf 99!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Ascalaphus
TechniekLitho
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Corneille - Unique kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique
Afmetingen46 x 39 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands Zonder titel
TechniekDroge Naald
Afmetingen58 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Corneille - Figuratie / Desfiguratie - Litho 1982 kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Figuratie / Desfiguratie - Litho 1982
TechniekLitho
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
€ 65
Dick Zwier - Fata Morgana kopen? Bied vanaf 425!
Dick Zwier (1915-1993) Nederlands Fata Morgana
Afmetingen91 x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Corneille - Apprehension, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Apprehension, litho (netjes ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen55 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen84 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Corneille - " L' amour au Jour le Jour " kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch " L' amour au Jour le Jour "
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Corneille - CORNEILLE ZEEFDRUK (groot, ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE ZEEFDRUK (groot, ingelijst)
Afmetingen83 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Ger Lataster - Abstract expressionistich werk kopen? Bied vanaf 425!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Abstract expressionistich werk
TechniekAquarel
Afmetingen75 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Karel Appel - Litho, Bull Dog kopen? Bied vanaf 350!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Litho, Bull Dog
TechniekLitho
Afmetingen86 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Corneille - Femme et oiseau, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme et oiseau, litho (netjes ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen42 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 45!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands Abstract landschap - Droge naald ets
TechniekDroge Naald
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Corneille - Vrouw met uil kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met uil
Afmetingen62 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Jan Sierhuis - Verweg kopen? Bied vanaf 54!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Verweg
TechniekPotlood
Afmetingen21 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 54
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Wim Steijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 399!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder titel
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 399
Corneille - Ingelijste litho - 1995(nette lijst) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho - 1995(nette lijst)
TechniekLitho
Afmetingen50 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Constant - ingelijste litho: abstract- 1953! kopen? Bied vanaf 595!
Constant (1920-2005) Nederlands ingelijste litho: abstract- 1953!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Karel Appel - zeefdruk: Bird in summer landscape - 1977 (nieuwe lijst!!!) kopen? Bied vanaf 1500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands zeefdruk: Bird in summer landscape - 1977 (nieuwe lijst!!!)
Afmetingen90.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399