5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Cor Jaring - Foto: Een man met een beschilderd gezicht (Robert Jasper Grootveld?) kopen? Bied vanaf 125!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto: Een man met een beschilderd gezicht (Robert Jasper Grootveld?)
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 30.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Yvonne Kracht - Abstractie - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 80!
Yvonne Kracht (1931) Nederlands Abstractie - Zeefdruk
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste ets: Ned. Hervormde Kerk Bleiswijk - 1972 kopen? Bied vanaf 59!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Ingelijste ets: Ned. Hervormde Kerk Bleiswijk - 1972
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Fon Klement - en Marion Bloem - Boek met 8 werken - 1992 kopen? Bied vanaf 199!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands en Marion Bloem - Boek met 8 werken - 1992
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 28.5 cm (h x b)
€ 199
Herman Gordijn - Houtsnede op Japans papier: "Zwanger" - 1984 kopen? Bied vanaf 125!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Houtsnede op Japans papier: "Zwanger" - 1984
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 46.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 125
Rene Brone - Kleurenzeefdruk DE GOLFER Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
Rene Brone (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk DE GOLFER Handgesigneerd.
Afmetingen 59 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 65
Jan Montyn - Ets: Zonder titel- 1979 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Zonder titel- 1979
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Jan Sierhuis - Twee figuren kopen? Bied vanaf 500!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Twee figuren
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Adine Engelman - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 85!
Adine Engelman (1937) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Adine Engelman - Geometrisch abstracte compositie. Monotype. kopen? Bied vanaf 100!
Adine Engelman (1937) Nederlands Geometrisch abstracte compositie. Monotype.
Techniek Monotype
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Constant - De Schilder kopen? Bied vanaf 345!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Techniek Monotype
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 325
Adine Engelman (1937) Nederlands 2x olieverf op doek - 1987
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 299
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 47 cm (h x b)
€ 299
Sees Vlag - Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 69!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Fon Klement - Litho - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Litho - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Cees Kortlang - Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - Epr. d'Art. 4/10 exempl. kopen? Bied vanaf 58!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - Epr. d'Art. 4/10 exempl.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 58
Fon Klement - Ingelijste boardsnede: "Enchantement" kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste boardsnede: "Enchantement"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 74.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Woody van Amen - Proefdruk: Jam Satu, met dagboek - 1984 kopen? Bied vanaf 75!
Woody van Amen (1936) Nederlands Proefdruk: Jam Satu, met dagboek - 1984
Afmetingen 24.5 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Fon Klement - Houtsnede: Natura Morta kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Houtsnede: Natura Morta
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Constant - litho: New Babylon + gesigneerd portfolioblad - 1963 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon + gesigneerd portfolioblad - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Constant - Litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Litho: Labyrismen - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
€ 299
Constant - ets: figuren in labyrint - 1972 kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint - 1972
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Fon Klement - Boardsnede: Paysage kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Paysage
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 56.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Fon Klement - Kleuren boarddruk: "Transition" - 1970 kopen? Bied vanaf 99!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Kleuren boarddruk: "Transition" - 1970
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Fon Klement - Boardsnede: "Voor Ton" - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: "Voor Ton" - 1987
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: zonnetekens - 1960
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Montyn - Ets: Porte bonheur pour le bays(Sahara) - 1970 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Porte bonheur pour le bays(Sahara) - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Theo Niermeijer - Abstracte krijttekening 1 kopen? Bied vanaf 29!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Abstracte krijttekening 1
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 20 x 24 cm (h x b)
€ 29
Ernst Vijlbrief - Met aquarel ingekleurde pentekening kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 50
Constant - Ingelijste kleuren ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - 1979 kopen? Bied vanaf 1500!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 83 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Hendrikus Roodenburg - Zuidhavenpoort Zierikzee kopen? Bied vanaf 55!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Zuidhavenpoort Zierikzee
Techniek Ets
Afmetingen 61.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Jan Montyn - Ets - 1972 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1972
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Ernst Vijlbrief - Stifttekening kopen? Bied vanaf 45!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Stifttekening
Techniek Stift
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 45
Ernst Vijlbrief - Met aquarel ingekleurde pentekening: Tuinschaar uit Gue Morin meenemen kopen? Bied vanaf 50!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Met aquarel ingekleurde pentekening: Tuinschaar uit Gue Morin meenemen
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 50
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Arie Berkulin - Acryl op papier - Drieluik: Roermond - 1982 kopen? Bied vanaf 199!
Arie Berkulin (1939) Nederlands Acryl op papier - Drieluik: Roermond - 1982
Techniek Acryl
Afmetingen 81 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Sam Middleton - Zeefdruk: Moonglow - 1997 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Moonglow - 1997
Afmetingen 40 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Sam Middleton - Zeefdruk: Moonglow/midnight sun - 1997 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Moonglow/midnight sun - 1997
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Wim Motz - Sax kopen? Bied vanaf 25!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Sax
Afmetingen 33 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Kees Verkade - Power in balans kopen? Bied vanaf 225!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands Power in balans
Techniek Litho
Afmetingen 111 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Sam Middleton - Ingelijste gemengde techniek: "Drum Beat - 2002 kopen? Bied vanaf 1250!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Ingelijste gemengde techniek: "Drum Beat - 2002
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 38.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Yvonne Visser - Bronzen beeld op sokkel: "Zwemster" kopen? Bied vanaf 599!
Yvonne Visser (1954) Nederlands Bronzen beeld op sokkel: "Zwemster"
Techniek Brons
Afmetingen 27 x 6 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 2088 g
€ 599
Jaap Hillenius - ets: gefragmenteerd - 1970 kopen? Bied vanaf 49!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands ets: gefragmenteerd - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Sees Vlag - 's-Gravenhage - koninklijke schouwburg kopen? Bied vanaf 90!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands 's-Gravenhage - koninklijke schouwburg
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Constant - Ets: zonder titel kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Jan Montyn - Ets - 1968 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1968
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115