Theo Goedvriend (1879-1969) Olieverf op paneel: Paddenstoelen in het bos
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 70 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 350