Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1921 |
Techniek | Houtskool |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 27 cm (h x b) |
Incl. lijst | 31 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||||
Transport | |||||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leuven, België | ||||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Garantie | |||||||||||||